Producent wyłazów dachowych

Wyłazy dachowe

Zaufaj polskiemu producentowi wyłazów dachowych

Wyłazy dachowe

Nasze wyłazy dachowe zapewniają bezpieczne i komfortowe wyjście na dach, jednocześnie doświetlając pomieszczenie.

Standardowe wyposażenie wyłazu dachowego obejmuje:

  • płytę poliwęglanową wielokomorową lub panel wielokomorowy NRO B ROOF (t1) zamocowane w profilach aluminiowych z uszczelkami
  • ramę aluminiowa z zawiasami ze stali nierdzewnej, uszczelką z gumy EPDM i sprężynami gazowymi. Dzięki sprężynom gazowym otwieranie i zamykanie wyłazu jest bardzo łatwe i nie wymaga użycia dużej siły, ponadto po otwarciu utrzymują wyłaz w pozycji „otwartej”
  • pochwyt, który służy do przytrzymywania klapy podczas otwierania i zamykania wyłazu
  • klamkę zamykaną na klucz z zaczepem hakowym, który przy zamykaniu „dociąga” klapę wyłazową do podstawy co zapewnia szczelność po zamknięciu.
  • Podstawę z blachy stalowej ocynkowanej przystosowaną do ocieplenia

 Wyłazy mogą być montowane na podstawach systemowych lub do podstaw wykonanych we własnym zakresie.

W ofercie posiadamy również wyłazy zamykane od zewnątrz.

Wyłazy dachowe po zastosowaniu dodatkowych elementów mogą również pełnić funkcję klapy dymowych.

 Zapewniamy: doradztwo, pomiary, demontaż, montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dostawę.

Zaufany producent wyłazów dachowych. OWD TECH przedstawia swoją ofertę!

Nowoczesny wyłaz dachowy, zaprojektowany oraz wyprodukowany przez firmę OWD TECH, charakteryzuje się ogromną funkcjonalnością. Co oczywiste, umożliwia on bezpieczne i wysoce komfortowe wyjście na dach. Zastosowanie innowacyjnego pokrycia w postaci kopuły akrylowej bądź płyty poliwęglanowej sprawia dodatkowo, że możemy przedstawić Państwu wyłaz na dach, pełniący jednocześnie ważną rolę świetlika. Jesteśmy czołowym producentem takich elementów bezpieczeństwa w Polsce. Nasze realizacje cieszą się ogromnym zaufaniem wśród rodzimych i często międzynarodowych Klientów. W trosce o Państwa maksymalne zadowolenie, staramy się kompleksowo odpowiadać na potrzeby oraz oczekiwania najbardziej wymagających partnerów biznesowych. Wyłazy dachowe OWD TECH są każdorazowo testowane pod kątem spełniania obowiązujących w prawie budowlanym norm. Potwierdzają to różnego rodzaju certyfikaty oraz atesty. Na specjalne życzenie Klienta, jesteśmy w stanie wykonać wyłaz dachowy w dowolnym rozmiarze, maksymalnie dopasowany do konstrukcji budynku. Posiadamy na wyłączność własny park maszynowy, dlatego dopasowanie oferty pod konkretne, indywidualne wymagania nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. Z taśm fabryki OWD TECH wychodzą standardowe czy też nieco bardziej zaawansowane rozwiązania. Do takich należy ognioodporny wyłaz dachowy EI30 i wiele, wiele innych komponentów, gwarantujących bezpieczeństwo!

Zadzwoń – nasi inżynierowie odpowiedzą na każde Twoje pytanie

+48 513 528 235

Godziny Otwarcia

Pon. Pią. – 8:00 do 16:00 pm

Sobota – 08:00 do 12:00

Niedziela – Nieczynne

Dane Kontaktowe

1 maja 7e
42-674 Kopienica
woj. Śląskie,
powiat Tarnowskie Góry
Polska

Copyright © 2023 OWD TECH. All Rights Reserved.