Producent systemów dachowych

attorney 1

Świetliki Dachowe

Polski producent świetlików dachowych

Świetliki Dachowe

OWD TECH jest niezwykle doświadczonym i renomowanym, polskim przedsiębiorstwem. Jako zaufany producent świetlików dachowych doskonale rozumiemy, że tego typu komponent jest dziś uznawany za nierozłączny element współczesnej architektury. Z jego funkcjonalnością nie można nawet dyskutować. Zwłaszcza, jeśli wybiera się pierwszorzędnej klasy rozwiązania. Takie od wielu lat dostarcza nasza firma. Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami oferty na świetlik dachowy. Jesteśmy wręcz przekonani, że lepszej propozycji na rodzimym rynku nie da się znaleźć. Połączyliśmy spektakularne doświadczenie z rozbudowaną wiedzą oraz zaawansowanym parkiem technologicznym. Dzięki temu prezentujemy Państwu świetliki dachowe, gotowe do spełniania nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań. Świetnie znamy potrzeby każdego z potencjalnych Klientów. Zachęcamy do kontaktu i zweryfikowania profesjonalizmu firmy OWD TECH.

W naszej ofercie znajdą Państwo także świetliki dachowe produkowane przez Firmę Gulajski

Ceny świetlików dachowych z poliweglanu – Cennik na 2024r.

Odkryj wyjątkową ofertę świetlików dachowych na rok 2024 – jako renomowany producent, zapewniamy nie tylko atrakcyjne ceny bezpośrednio od producenta, ale także unikalną możliwość dostosowania produktów do indywidualnych wymiarów zamówionych przez klienta. Nasza elastyczność i konkurencyjne ceny pozwalają na spełnienie specyficznych potrzeb każdego projektu, zapewniając pełną satysfakcję oraz najwyższą jakość wykonania.

Polskiej produkcji świetliki dachowe kupisz w sklepie internetowym Tu Kliknij.

Nazwa Produktu Wymiary Opis (Rodzaj Podstawy) Cena (zł)
Świetlik dachowy 100×100 otwierany elektrycznie 100×100 cm Podstawa prosta 2617,44 – 3114,36
Świetlik dachowy 100×100 otwierany elektrycznie 100×100 cm Podstawa skośna 2458,77 – 2520,27
Świetlik dachowy 100×100 100×100 cm Podstawa prosta 1324,71 – 1393,59
Świetlik dachowy 100×100 100×100 cm Podstawa skośna 949,56 – 1172,19
Świetlik dachowy 80×80 otwierany elektrycznie 80×80 cm Podstawa prosta 2430,48 – 2910,18
Świetlik dachowy 80×80 otwierany elektrycznie 80×80 cm Podstawa skośna 2286,57 – 2341,92
Świetlik dachowy 80×80 80×80 cm Podstawa skośna 841,32 – 1003,68
Świetlik dachowy 80×80 80×80 cm Podstawa prosta 1138,98 – 1199,25
Świetlik dachowy 90×90 otwierany elektrycznie 90×90 cm Podstawa prosta 2520,27 – 3009,81
Świetlik dachowy 90×90 otwierany elektrycznie 90×90 cm Podstawa skośna 2372,67 – 2430,48
Świetlik dachowy 90×90 90×90 cm Podstawa prosta 1228,77 – 1292,73
Świetlik dachowy 90×90 90×90 cm Podstawa skośna 896,67 – 1087,32
Ceny świetlików dachowych

Wybierając nasze kopuły poliwęglanowe, inwestujesz w niezawodne rozwiązania, które posłużą Ci przez wiele lat. Nasze świetliki dachowe to nie tylko gwarancja doskonałej jakości, ale również oszczędność energii i poprawa warunków pracy dzięki naturalnemu światłu. Zadbaj o swoje przestrzenie przemysłowe i magazynowe, wybierając nasze świetliki dachowe – idealne połączenie funkcjonalności, estetyki i trwałości w doskonałych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem na rok 2023 i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się korzyściami płynącymi z naszych produktów.

Niezawodny świetlik dachowy, czyli okno na świat w Państwa budynkach!

Nowoczesny świetlik w dachu to bardzo specyficzne rozwiązanie, które w ostatnich latach może pochwalić się rosnącą popularnością wśród inwestorów czy u firm budowlanych. Takie okno pozwala wpuścić do pomieszczenia odpowiednią ilość światła dziennego. Co więcej, jeśli wybrany przez Państwa świetlik dachowy będzie charakteryzował się pierwszorzędną klasą wykonania, jego użytkowanie może trwać nawet kilkanaście kolejnych lat. Firma OWD TECH, jako producent z wieloletnim doświadczeniem, znana jest przede wszystkim z tworzenia wyłącznie jakościowych komponentów. Nasze świetliki dachowe bez większego problemu poradzą sobie z eksploatacją w najbardziej skrajnych warunkach. Mowa tutaj głównie o opadach deszczu, opadach śniegu czy też silnym promieniowaniu słonecznym. To dzisiaj absolutny standard w reprezentowanej przez nas branży. Czy za pierwszorzędną jakość muszą Państwo płacić krocie? Niekoniecznie! Jesteśmy liderem produkcji świetlików dachowych i gwarantujemy, że zaproponowana tutaj cena będzie pozytywnym zaskoczeniem. Nawet dla najbardziej wymagających partnerów biznesowych. Marka OWD TECH umiejętnie połączyła czynniki, na które każdy nasz Klient zwraca szczególną uwagę. Dzięki temu, w tej kategorii proponujemy Państwu nowoczesny świetlik dachowy, nie będący sporym obciążeniem budżetu inwestycyjnego. Warto skorzystać również z naszej oferty na serwis tego typu elementów. W tym sektorze także nie mamy sobie równych. Zapraszamy!

Świetliki dachowe przemysłowe

Proponowane na naszej stronie internetowej OWD TECH rozwiązania, takie jak świetlik dachowy, mają również swoje szerokie zastosowanie przemysłowe. W tej kategorii mogą znaleźć ich Państwo całe mnóstwo! Jako zaufany producent do tematu wytwarzania takich komponentów podchodzimy w sposób maksymalnie profesjonalny. Doskonale rozumiemy, że innowacyjne świetliki dachowe są dziś wykorzystywane w naprawdę wielu sektorach gospodarki. Dbając o ich funkcjonalność oraz pierwszorzędną jakość wykonania, docieramy do tysięcy partnerów biznesowych i to z całej Polski. Jeżeli chodzi o świetliki dachowe przemysłowe, OWD TECH jest liderem projektowania, produkcji oraz sprzedaży. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej tutaj oferty. Jesteśmy przekonani, że to u nas nabędą Państwo nowoczesne i całkowicie niezawodne świetliki przemysłowe w najlepszej cenie. Firma OWD TECH z pewnością będzie konkurencyjna!

Uniwersalne, funkcjonalne i niezawodne. Oto nasze świetliki dachowe przemysłowe.

Pierwszorzędnej klasy świetliki dachowe przemysłowe, wykonane wyłącznie ze sprawdzonych w iście ekstremalnych warunkach materiałów, charakteryzują się wysokim poziomem uniwersalności podczas codziennego zastosowania. Proponowane tu rozwiązania mogą Państwo wykorzystać do doświetlenia praktycznie każdego zamkniętego pomieszczenia. Świetliki dachowe wychodzące z fabryk OWD TECH doskonale sprawdzają się w halach sportowych. Proponujemy również ich montaż w halach produkcyjnych, halach widowiskowych, magazynach czy też innych tego typu miejscach. Niezależnie od okoliczności instalowania tych komponentów, Klienci oczekują do nas kompleksowego spełniania obowiązujących standardów jakości oraz bezpieczeństwa. Świetlik dachowy przemysłowy OWD TECH stanowi odpowiedź na współczesne zapotrzebowanie rynku. Dokładamy wszelkich starań, aby wytrzymałość i funkcjonalność oferowanych Państwu okienek dachowych stała na możliwie najwyższym poziomie. Czy taki fakt oznacza, że za świetliki trzeba zapłacić przysłowiowe krocie? Nic bardziej mylnego! Tylko w naszej firmie OWD TECH bardzo atrakcyjna cena idzie w parze ze wszystkimi wcześniej wymienionymi aspektami. Już od ponad dwóch dekad tworzymy rozwiązania spełniające oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. To znak rozpoznawczy prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa. Jako doświadczony producent potrafimy wyznaczać trendy. Oferta na świetliki dachowe przemysłowe jest tego dowodem!

Świetliki dachowe do płaskich dachów

Jeżeli zainteresowały Państwa nowoczesne świetliki dachowe do płaskich dachów, prezentowana tutaj oferta z pewnością zaspokoi oczekiwania względem takich elementów konstrukcyjnych. Miło nam Państwa powitać w kategorii, gdzie można zamówić świetlik dachowy płaski, który tworzymy z myślą o dachach z minimalnym poziomem nachylenia. Jako niekwestionowany lider produkcji oraz sprzedaży tego typu komponentów na rynek polski, nasza firma OWD TECH może zapewnić każdemu Klientowi nieograniczony dostęp do świetlików płaskich. W kilku najpopularniejszych wersjach! Posiadając własny park produkcyjny będziemy w stanie błyskawicznie odpowiadać na zmiany rynkowe. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważnym elementem jest świetlik w dachu płaskim. Wiemy również, jaką powinien pełnić rolę oraz też jakimi parametrami musi się charakteryzować dobry świetlik. Mogą Państwo zaufać naszemu wieloletniemu doświadczeniu!

Produkujemy zaawansowane technologicznie świetliki dachowe do dachów płaskich.

Dostęp do naturalnego światła dziennego to niewątpliwie ogromny komfort. Nie tylko dla każdego użytkownika bloków mieszkalnych, ale też dla osób przebywających wewnątrz budynków o zgoła innym charakterze. Nowoczesny świetlik do dachu płaskiego umożliwia przepuszczanie do środka pomieszczenia odpowiednią ilość wiązek promieni słonecznych. Warto podkreślić, że przebywanie w miejscach bez dostępu do światła naturalnego z pewnością negatywnie odbije się na zdrowiu czy samopoczuciu. Nie pozwolimy na to! Zachęcamy Państwa do złożenia zamówienia na świetliki dachowe do płaskich dachów, których pierwszorzędna jakość i funkcjonalność umożliwiają nawet kilkunastoletnie wykorzystywanie. Nowoczesne pokrywy o doskonałych parametrach pozwalają na efektywne przepuszczanie promieni bez obawy o nadmierne zużycie materiału. Dodatkowo, nasz świetlik do płaskiego dachu wyróżnia się wysoką odpornością na szereg destrukcyjnych aspektów. Jego umiejscowienie na dachu budynku automatycznie naraża komponent na negatywne działanie opadów deszczu, opadów śniegu czy nawet promieniowania słonecznego. Nie muszą się jednak Państwo martwić. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze świetliki dachowe spełniały absolutnie podstawowe standardy wyznaczane przez branżę. Z tego słyniemy – OWD TECH od ponad dwóch dekad odpowiada na nawet te najbardziej wygórowane oczekiwania potencjalnych Klientów.

Świetliki dachowe kopułkowe

Produkowane przez OWD TECH świetliki kopułkowe cieszą się coraz większą popularnością na polskim rynku. Można je zobaczyć w kilku kształtach na dachach obiektów przemysłowych, fabryk czy chociażby hal sportowych bądź centrów handlowych. Świetlik dachowy kopułkowy spotkają Państwo również na szczycie budynków mieszkalnych. Ich stosownie ma jeden, bardzo prosty cel: wpuszczenie maksymalnie dużej ilości światła naturalnego do wnętrza pomieszczeń bez okien. Aby tak się stało, zamawiane przez Państwa świetliki kopułkowe muszą spełniać kilka podstawowych standardów dotyczących jakości wykonania oraz funkcjonalności użycia. Na wszystkie odpowiada nasza oferta! W tej kategorii prezentujemy nowoczesne świetliki dachowe kopułkowe. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów. Zwłaszcza, jeżeli poszukują Państwo niezawodnych komponentów.

Wyprodukujemy dla Państwa świetlik dachowy kopułkowy w dowolnej konfiguracji.

Jesteśmy doświadczonym producentem, który zatrudnia tylko wykwalifikowanych pracowników. Posiadamy również własny park maszynowy. Stworzyliśmy sobie odpowiednie warunki, żeby móc spełniać najbardziej wygórowane oczekiwania potencjalnych partnerów biznesowych. Nasza oferta na nowoczesny świetlik kopułkowy wzbudziła Państwa zainteresowanie? Doskonale się składa. Już teraz zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy zaawansowane technologicznie i w pełni niezawodne świetliki kopułkowe szyte na miarę! Świetnie rozumiemy potrzeby oraz oczekiwania Klientów. A taka umiejętność sprawia, że firmę OWD TECH śmiało można nazwać liderem branży. Posiadamy ogromne doświadczenie w produkowaniu świetlików piramid, kwadratów czy też okrągłych kopuł. Potrafimy profesjonalnie dopasować ofertę pod konkretne zamówienie. Dzięki temu mogą Państwo zażyczyć sobie rozwiązania idealne w różnego rodzaju budynkach mieszkalnych, gospodarczych i obiektach użyteczności publicznej. Wszędzie tam świetliki kopułkowe zdadzą swój egzamin. Jeśli zachodzi potrzeba dostarczenia odpowiedniej ilości naturalnego światła, OWD TECH nie ma sobie równych. Warto podkreślić również, że innowacyjny świetlik kopułkowy może posłużyć także jako wyłaz dachowy. Tak wysoki poziom funkcjonalności umiejętnie połączyliśmy z kilkoma innymi czynnikami, oczekiwanymi przez Klientów. Tylko u nas atrakcyjna cena za niezniszczalne świetliki kopułkowe na dach nie będzie mrzonką. To realna i uczciwa propozycja OWD TECH.

Świetliki dachowe okrągłe

Do tematu produkowania oraz sprzedawania świetlików dachowych podchodzimy w maksymalnie profesjonalny sposób. To właśnie dlatego urozmaiciliśmy asortyment naszej firmy OWD TECH o kilka naprawdę popularnych rozwiązań. Świetlik dachowy okrągły stanowi tego najlepszy dowód. Już teraz zapraszamy Państwa do zweryfikowania szczegółów oferty dopasowanej pod oczekiwania najbardziej wymagających partnerów biznesowych. W tej kategorii przygotowaliśmy nowoczesne świetliki dachowe okrągłe zapewniające efektywną transmisję naturalnego światła. Ich ogromna wytrzymałość, funkcjonalność czy atrakcyjna cena sprawiają, że komponenty wyprodukowane przez OWD TECH można nazwać najlepszą opcją na współczesnym rynku.

Brak okien w budynku? Świetlik dachowy okrągły rozwiązuje taki problem.

Jeżeli w zarządzanym przez Państwa obiekcie brakuje swobodnego dostępu do naturalnego światła, inwestowanie pieniędzy w pierwszorzędnej klasy sztuczne oświetlenie wydaje się być doskonałym posunięciem. Tak wygląda tylko teoria. W praktyce tego typu luminacja przynosi więcej szkód niż rzeczywistego pożytku. Ogólne uczucie przemęczenia oraz fatalne samopoczucie. Brzmi znajomo, prawda? Nasza firma OWD TECH przygotowała dla Państwa zupełnie inne rozwiązanie takiego problemu. Świetlik dachowy okrągły, bo to właśnie o nim tutaj mowa, stanowi bardzo innowacyjny sposób na doświetlenie konkretnych budynków. Nowoczesne wyroby przepuszczają odpowiednie ilości promieni słonecznych. Oczekują Państwo dodatkowych funkcji? Oferowany przez naszych specjalistów z OWD TECH świetlik okrągły może zostać wyposażony także w niezawodny system wentylacyjny. To tylko podkreśla maksymalny poziomu funkcjonalności oraz uniwersalności w codziennym zastosowaniu produktów dostępnych w ramach proponowanej tutaj oferty. Należy też podkreślić, że dostarczamy świetliki dachowe okrągłe na indywidualne zamówienie. Co to oznacza dla Państwa w praktyce? Przede wszystkim dopasowanie elementu do całości konstrukcji. Kolor, dokładny kształt lub nawet rozmiar każdorazowo podlegają negocjacji. U nas kupią Państwo dobrej klasy świetlik dachowy okrągły, spełniający najbardziej wygórowane oczekiwania Klientów.

Świetliki dachowe z poliwęglanu

Jako renomowany producent z wieloletnim doświadczeniem, doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważnym aspektem dla naszych potencjalnych partnerów biznesowych będzie wyłącznie najwyższa jakość zamawianych produktów. Świetliki dachowe z poliwęglanu w takim przypadku nie stanowią żadnego wyjątku. Innowacyjny materiał doskonale odpowiada na współczesne zapotrzebowanie rynkowe. Jest odporny na działanie czynników destrukcyjnych, a sam świetlik z poliwęglanu będzie maksymalnie funkcjonalny oraz dopasowany kształtem i wyglądem do całości konstrukcji budynku. W tej kategorii przygotowaliśmy naprawdę wyjątkową ofertę. Rzetelność naszej obsługi od wielu lat potwierdzają pozytywne komentarze dotychczas obsłużonych Klientów. Jesteśmy liderem branży i chcemy, aby dołączyli Państwo do licznego grona zadowolonych partnerów biznesowych! Zwłaszcza, że proponowana tutaj cena za świetlik z poliwęglanu stoi na konkurencyjnym poziomie.

Stawiamy na sprawdzone rozwiązania. Świetlik z poliwęglanu w ofercie OWD TECH!

Dlaczego innowacyjne świetliki dachowe z poliwęglanu są uznawane przez specjalistów za bardzo dobry wybór, jeżeli chodzi o nowoczesne systemy doświetlenia naturalnego? Odpowiedź na takie pytanie jest bajecznie prosta. Poliwęglan charakteryzuje się bowiem maksymalną odpornością na dziesiątki czynników destrukcyjnych. Mało tego, proponowany w tej kategorii świetlik wykazuje bardzo dobre parametry termoizolacyjne, nieosiągalne dla alternatywnych rozwiązań. Zakładamy, że zależy Państwu wyłącznie na niezawodnych komponentach, które mogą funkcjonować nawet w tych najbardziej skrajnych warunkach pogodowych. Świetlik dachowy z poliwęglanu jest zupełnie obojętny na negatywne oddziaływanie opadów atmosferycznych. Unikalna grupa polimerów to także stuprocentowa ochrona przed drastycznymi zmianami temperatur. Zamawiając innowacyjne świetliki dachowe z poliwęglanu w firmie OWD TECH, otrzymują Państwo gwarancję najwyższej możliwej jakości wykonania. Z tego jesteśmy znani! Od ponad dwóch dekad odpowiadamy na nowoczesne standardy, wyznaczane przez naszą branżę. Trwały świetlik z poliwęglanu stanowi rozwiązanie na wiele lat. W zarządzanym przez Państwa budynku brakuje światła naturalnego? Już teraz zachęcamy do kontaktu. Przygotujemy ofertę uszytą na miarę!

Świetliki dachowe trapezowe

Nowoczesny świetlik dachowy trapezowy to coraz popularniejsze rozwiązanie, wykorzystywane do odpowiedniego doświetlenia budynków z dachem, wykończonym blachą trapezową. W tej kategorii przygotowaliśmy dla Państwa coś specjalnego! Jesteśmy niekwestionowanym liderem branży. Jako doświadczony producent będziemy w stanie zaproponować świetliki trapezowe uszyte dosłownie na miarę Państwa potrzeb. Proponujemy rozwiązania, które idealnie sprawdzą się przy doświetlaniu różnego rodzaju budynków gospodarczych. Świetliki dachowe trapezowe poleca się do montażu także na dachach magazynów, obiektów przemysłowych czy nawet hal widowiskowo-sportowych. Pracownicy firmy OWD TECH pozostają do Państwa dyspozycji. Posiadając duże doświadczenie oraz własny park maszynowy, będziemy mogli zrealizować każde zamówienie. Udowadniamy, że profesjonalna produkcja nie musi ograniczać się do powielania najpopularniejszych szablonów!

Dostarczymy Państwu wyłącznie niezawodne i funkcjonalne świetliki trapezowe.

Zaspokajanie nawet tych najbardziej wygórowanych potrzeb partnerów biznesowych czy również przestrzeganie współczesnych standardów produkcji stanowią dwa czynniki charakterystyczne dla naszego zakładu OWD TECH. Z tego jesteśmy znani! Nowoczesne świetliki dachowe trapezowe muszą być przede wszystkim wytrzymałe, ergonomiczne oraz funkcjonalne. Jeśli zależy Państwu właśnie na takich aspektach, przygotowana tutaj oferta jest najlepszym wyborem na rynku. Jako wykwalifikowani specjaliści doskonale rozumiemy wszystkie oczekiwania Klientów względem tego typu komponentów. Stworzymy świetlik dachowy trapezowy, który świetnie poradzi sobie z zadaniem wpuszczania do wnętrz obiektów odpowiedniej ilości światła naturalnego. Potrzebują Państwo rozświetlić halę, magazyn, budynek mieszkalny lub inne podobne, zamknięte miejsce? Polecamy wykorzystywać do tego jedynie sprawdzone w boju rozwiązania. Nasze świetliki będą właśnie takim produktem! Stosowanie pierwszorzędnej klasy materiałów i możliwość zapewnienia maksymalnego poziomu bezpieczeństwa w starciu z zmiennymi czynnikami atmosferycznymi to spędzające sen z powiek priorytety dla zatrudnianych w OWD TECH specjalistów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zagwarantujemy Państwu niezawodny świetlik dachowy trapezowy w naprawdę konkurencyjnej cenie.

Naświetla dachowe

Nasza firma OWD TECH to przedsiębiorstwo produkcyjne z wieloletnim doświadczeniem. Jako niekwestionowany lider branży doskonale rozumiemy, że współczesny partner biznesowy pragnie zamawiać wyłącznie niezawodne rozwiązania, których cena stoi na konkurencyjnym poziomie. I właśnie takie oczekiwania spełniamy od ponad dwóch dekad! Prezentowana w tej kategorii oferta na naświetla dachowe będzie tego najlepszym potwierdzeniem. Szeroki wybór komponentów oraz stosowanie pierwszorzędnej klasy materiałów produkcyjnych to dwie cechy przyciągające uwagę nawet najbardziej wymagających Klientów. Firma OWD TECH zajmuje się nie tylko produkcją. Chcąc zapewnić Państwu usługi stojące na najwyższym poziomie, montujemy i serwisujemy nasze naświetla dachowe z poliwęglanu. Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy w stanie dostarczyć wyroby maksymalnie dopasowane do Państwa oczekiwań oraz do samego wyglądu doświetlanego budynku.

Wysoka odporność, czyli cecha, z której słyną nasze naświetla dachowe z poliwęglanu.

Samo umiejscowienie proponowanych przez nas rozwiązań jasno wskazuje, że wytrzymałość na dziesiątki czynników destrukcyjnych będzie tym aspektem, który wyróżnia pierwszorzędnej klasy wyroby od tanich, pozornie niezawodnych alternatyw. Naświetla dachowe są narażone bowiem na regularne opady deszczu, opady śniegu, minusowe czy nawet maksymalnie dodatnie temperatury. Zmienne warunki atmosferyczne mogą negatywnie wpływać na funkcjonowanie takich elementów wyposażenia dachu. Nie możemy do tego dopuścić! To właśnie z tego powodu zdecydowaliśmy się zaprezentować Państwu nowoczesne naświetla dachowe z poliwęglanu – uznawane przez wielu specjalistów za aktualnie najlepsze rozwiązanie w branży. Innowacyjny polimer, wykorzystywany w trakcie produkcji naświetli, wykazuje doskonałe parametry termoizolacyjne. Świetnie poradzi sobie z przepuszczaniem światła naturalnego do wnętrza obiektu, pozostając jednocześnie bardzo wytrzymałym komponentem. Nowoczesne naświetla dachowe z poliwęglanu stosuje się dzisiaj w naprawdę wielu budynkach, a nasza oferta stanowi idealne połączenie jakości z relatywnie niską ceną. Firma OWD TECH od ponad 20 lat pozostaje konkurencyjna względem alternatywnych przedsiębiorstw. Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najlepszą ofertę na naświetla dachowe!

Świetliki dachowe punktowe

Świetliki dachowe punktowe mają bardzo szerokie zastosowanie w budownictwie. Można je stosować na każdym rodzaju dachu od dachów płaskich do dachów skośnych niezależnie od kąta nachylenia ( przy spadku powyżej 10 0 konieczne jest wykonanie dodatkowej podkonstrukcji). Niewątpliwie ogromną zaletą świetlików punktowych jest możliwość ich stosowania nawet jeżeli jest mało miejsca na dachu. Wykonujemy świetliki już od wymiaru 0,50 x 0,50m aż do 2,00 x 3,00m. Świetliki doskonale sprawdzają się gdy zachodzi konieczność punktowego doświetlenia pomieszczeń lub stref na halach, np. korytarze, ciągi ewakuacyjne, stanowiska pracy. Świetliki wykonujemy w wersji nie otwieranej lub otwieranej siłownikiem elektrycznym. Sterowanie może odbywać się za pomocą przycisku z dowolnego miejsca w obiekcie lub pilotem zdalnego sterowania. Dodatkowo świetliki można wyposażyć w dowolną automatykę: centralkę pogodową z czujnikiem deszczu i wiatru, czujnik temperatury.  Świetliki można montować na naszych podstawach systemowych lub istniejących.

Świetlik punktowy składa się z następujących elementów:

  • Podstawa z blachy stalowej ocynkowanej o dowolnej wysokości
  • Ramka aluminiowa z termoklipsem z uszczelką z gumy epdm
  • Płyta poliwęglanowa wielokomorowa lub panel wielokomorowy NRO B ROOF (t1)
  • Ramka zamykająca systemowa z uszczelką
  • Siłownik elektryczny 230 lub 24v

Zapewniamy: doradztwo, pomiary, demontaż, montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dostawę.

Świetliki szedowe – świetliki pionowe

Świetliki – naświetla szedowe były powszechnie stosowane w obiektach budowanych w latach 30 i 40. Stosowane były głównie w obiektach przemysłowych. Konstrukcję stanowiła stal z szybami zbrojonymi lub float mocowane na kicie. W latach siedemdziesiątych szkło zostało wyparte na rzecz paneli z vitrolitu. 

Obecnie do naświetli szedowych stosuje się aluminium i poliwęglan. 

Stworzyliśmy kompleksowe rozwiązanie polegające na zastosowaniu systemowych profili aluminiowych, uszczelek, wkrętów oraz poliwęglanu wielokomorowego lub paneli wielokomorowych NRO B ROOF (t1) . System świetlików szedowych uzupełniają obróbki dekarskie oraz odwodnienie.  

Zapewniamy: doradztwo, pomiary, demontaż, montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dostawę.  

Pasma świetlne

Nowoczesne pasma świetlne dachowe z OWD TECH to strzał w przysłowiową dziesiątkę. Tym bardziej, jeżeli zarządzają Państwo obiektem przemysłowym, halami sportowymi czy innymi tego typu budynkami, gdzie często występuje problem odpowiedniego oświetlenia światłem naturalnym. W tej kategorii przygotowaliśmy naprawdę wyjątkową ofertę. Jako niekwestionowany lider oraz wiodący producent, posiadamy możliwość wykorzystywania własnego parku maszynowego. Co za tym idzie, dostarczamy naszym partnerom biznesowym pasma świetlne dachowe o różnorodnych wymiarach. To szczególnie ważna zaleta. Zwłaszcza w przypadku montowania pasma na istniejący już dach. O kompleksowym podejściu ekspertów OWD TECH do każdego Klienta świadczy też profesjonalizm całej usługi. Zapewniamy fachowe doradztwo, wykonanie pomiarów, stworzenie indywidualnego projektu, montaż, dostawę na wskazane przez Państwa miejsce oraz ewentualny serwis. Dzięki temu można mieć stuprocentową pewność, że proponowane tutaj pasma świetlne dachowe doskonale wywiążą się ze swojego zadania – przepuszczaniu do środka obiektu sporej ilości naturalnego oświetlenia. Koniec z długotrwałym przebywaniem w pomieszczeniach, gdzie króluje wyłącznie sztuczna luminacja. Będzie ona szkodliwa nie tylko dla wzoru człowieka!

Z czego są wykonane nowoczesne pasma świetlne dachowe?

W produkowaniu czy też dostarczaniu nowoczesnych systemów doświetleniowych, nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie. To właśnie dzięki niemu rozumiemy wszystkie potrzeby oraz oczekiwania potencjalnych partnerów biznesowych. Jeżeli chodzi o pasma świetlne, zdecydowana większość Klientów zwraca uwagę przede wszystkim na jakość wykonania komponentów. Dziś za absolutny standard wśród materiałów uznaje się aluminium bądź poliwęglan. W obu przypadkach mowa przecież o niezwykle lekkim elemencie, mocowanym na dachu obiektów przemysłowych, magazynów czy też multifunkcjonalnych hal. To w przeciwieństwie do szklanych alternatyw, które swoim ciężarem często negatywnie oddziaływały na konstrukcję budynku! Zamawiając pasma świetlne dachowe z naszej oferty, otrzymują Państwo stuprocentową pewność niezawodności oraz odporności na wiele czynników destrukcyjnych. Pasma świetlne wykonane z aluminium lub też poliwęglanu charakteryzują się bowiem doskonałymi parametrami. Nie ulegają rażącym usterkom w starciach ze zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Także upływ czasu nie zrobi specjalnego wrażenia na komponencie, takim jak poliwęglanowe bądź aluminiowe pasma świetlne dachowe. Jesteśmy renomowanym producentem i umiejętnie połączyliśmy wszystkie aspekty, na które od dawna zwracają uwagę nasi potencjalni Klienci. Zachowujemy konkurencyjny stosunek jakości do ceny, nie zapominając również o funkcjonalności. Nowoczesne pasma świetlne muszą przecież doskonale przepuszczać naturalne promienie słoneczne do każdego pomieszczenia.

Zadzwoń – nasi inżynierowie odpowiedzą na każde Twoje pytanie

+48 513 528 235

Godziny Otwarcia

Pon. Pią. – 8:00 do 16:00 pm

Sobota – 08:00 do 12:00

Niedziela – Nieczynne

Dane Kontaktowe

1 maja 7e
42-674 Kopienica
woj. Śląskie,
powiat Tarnowskie Góry
Polska

Copyright © 2024 OWD TECH. All Rights Reserved.
5/5 - (2 votes)