Wyłazy dachowe

Strona główna / Wyłazy dachowe

Miło nam Państwa powitać w kategorii, gdzie prezentujemy nowoczesny oraz spełniający wszystkie wymagane standardy wyłaz dachowy. Jako doświadczony producent służymy każdemu Klientowi fachowym doradztwem w zakresie wyboru idealnego rozwiązania na konkretny budynek. Nasza firma OWD TECH posiada w swoim portfolio setki wykonanych wyłazów dachowych. Doskonale rozumiemy, czego dokładnie od takich komponentów wymagają przyszli użytkownicy. To właśnie z tego powodu kompleksowo zaspokajamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dobre wyłazy dachowe powinna charakteryzować wysoka jakość, odporność, funkcjonalność oraz także konkurencyjna cena. Szukają Państwo właśnie takich udogodnień? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub online – za pośrednictwem formularza na stronie internetowej.

wyłazy dachowe

Nasze wyłazy dachowe zapewniają bezpieczne i komfortowe wyjście na dach, jednocześnie doświetlając pomieszczenie.

Standardowe wyposażenie wyłazu dachowego obejmuje:

  • płytę poliwęglanową wielokomorową lub panel wielokomorowy NRO B ROOF (t1) zamocowane w profilach aluminiowych z uszczelkami
  • ramę aluminiowa z zawiasami ze stali nierdzewnej, uszczelką z gumy EPDM i sprężynami gazowymi. Dzięki sprężynom gazowym otwieranie i zamykanie wyłazu jest bardzo łatwe i nie wymaga użycia dużej siły, ponadto po otwarciu utrzymują wyłaz w pozycji „otwartej”
  • pochwyt, który służy do przytrzymywania klapy podczas otwierania i zamykania wyłazu
  • klamkę zamykaną na klucz z zaczepem hakowym, który przy zamykaniu "dociąga" klapę wyłazową do podstawy co zapewnia szczelność po zamknięciu.
  • Podstawę z blachy stalowej ocynkowanej przystosowaną do ocieplenia

 Wyłazy mogą być montowane na podstawach systemowych lub do podstaw wykonanych we własnym zakresie.

W ofercie posiadamy również wyłazy zamykane od zewnątrz.

Wyłazy dachowe po zastosowaniu dodatkowych elementów mogą również pełnić funkcję klapy dymowych.

 Zapewniamy: doradztwo, pomiary, demontaż, montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dostawę.

Zaufany producent wyłazów dachowych
OWD TECH przedstawia swoją ofertę!

Nowoczesny wyłaz dachowy, zaprojektowany oraz wyprodukowany przez firmę OWD TECH, charakteryzuje się ogromną funkcjonalnością. Co oczywiste, umożliwia on bezpieczne i wysoce komfortowe wyjście na dach. Zastosowanie innowacyjnego pokrycia w postaci kopuły akrylowej bądź płyty poliwęglanowej sprawia dodatkowo, że możemy przedstawić Państwu wyłaz na dach, pełniący jednocześnie ważną rolę świetlika. Jesteśmy czołowym producentem takich elementów bezpieczeństwa w Polsce. Nasze realizacje cieszą się ogromnym zaufaniem wśród rodzimych i często międzynarodowych Klientów. W trosce o Państwa maksymalne zadowolenie, staramy się kompleksowo odpowiadać na potrzeby oraz oczekiwania najbardziej wymagających partnerów biznesowych. Wyłazy dachowe OWD TECH są każdorazowo testowane pod kątem spełniania obowiązujących w prawie budowlanym norm. Potwierdzają to różnego rodzaju certyfikaty oraz atesty. Na specjalne życzenie Klienta, jesteśmy w stanie wykonać wyłaz dachowy w dowolnym rozmiarze, maksymalnie dopasowany do konstrukcji budynku. Posiadamy na wyłączność własny park maszynowy, dlatego dopasowanie oferty pod konkretne, indywidualne wymagania nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. Z taśm fabryki OWD TECH wychodzą standardowe czy też nieco bardziej zaawansowane rozwiązania. Do takich należy ognioodporny wyłaz dachowy EI30 i wiele, wiele innych komponentów, gwarantujących bezpieczeństwo!