Czym powinny się cechować najlepsze wyłazy dachowe? OWD TECH podpowiada!

Wiele projektów budynków musi być wyposażonych w wyłazy dachowe, ponieważ takie warunki stawia nam prawo budowlane. Przepisy jego usytuowania są jednak zależne od wielu czynników. W każdym wypadku jednak zawsze należy mieć pewność, że właz będzie cechował się tym, co najlepsze, abyśmy mogli uniknąć późniejszych wymian. Kluczowy jest również dobry wybór. Dlaczego? Dlatego że ewentualne modernizacje, to znaczy wymiany na wyższe wartości, muszą być poprzedzone pozwoleniem, ponieważ jakiekolwiek zmiany w przestrzeni dachu uznawane są za przebudowę. Chcesz odpowiednio dobrać wyłaz dachowy? Nie ma w tym nic trudnego. Nasi specjaliści służą fachowym doradztwem.


Nasze certyfikowane wyłazy dachowe są szyte na miarę

Podstawową funkcją wyłazów dachowych jest zagwarantowanie każdemu bezpiecznego wyjścia na dach. To spore ułatwienie, gdy planujemy przeprowadzić pracy konserwacyjne czy kominiarskie, lub też chodzi nam po głowie dodatkowe doposażenie dachu. Choć w wielu miejscach wyłazy dachowe po prostu muszą być uwzględnione (np. w budynkach o więcej niż dwóch kondygnacjach), to obecnie także osoby prywatne decydują się na ich montaż. Wynika to z tego, że dzisiaj ich konstrukcje mogą wyglądać estetycznie. OWD TECH czuwa nad tym, aby Klient dostał tylko to, co najlepsze, dlatego też testujemy je bezustannie pod kątem obowiązujących w prawie budowlanym norm. Nasze wyłazy dachowe są certyfikowane i możemy je perfekcyjnie dopasować do dowolnego budynku.


Wyłazy dachowe od OWD TECH mogą pełnić także inne funkcje!

Nasze wyłazy dachowe mogą być zupełnie niebanalne. A to za sprawą tego, że choć to ich podstawowa funkcja jest oczywista, to sama konstrukcja pozwala na pewne udoskonalenia. W OWD TECH możemy urozmaicić wyłazy dachowe, tak aby miały również zastosowania klap dymowych. Warto również wiedzieć, że nasze włazy zapewniają bezpieczeństwo, przy okazji doświetlając pomieszczenie. Na co dzień zajmujemy się produkcją również świetlików, dzięki czemu doskonale wiemy, jak zagwarantować najlepsze efekty w tej materii.