Producent systemów dachowych

attorney 1

OWD TECH 

Systemy oddymiania oraz elementy doświetlania budynków.
attorney 1

Świetlików dachowych

attorney 2

Klap dymowych

attorney 3

wyłazów dachowych

Produkujemy niezawodne klapy dymowe i świetliki.

OWD TECH to zaufany producent

Firma OWD TECH to grupa kompetentnych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem nie tylko w produkowaniu, ale również w dostarczaniu wyłącznie innowacyjnych systemów oddymiania czy też elementów doświetlania budynków. Miło nam powitać Państwa na naszej stronie internetowej. Już teraz zachęcamy do zapoznania się z wyjątkową pod każdym względem ofertą. Jako producent świetlików dachowych i wyłazów, gwarantujemy przestrzeganie wygórowanych standardów oraz pełen profesjonalizm na każdym etapie współpracy z Klientem. Posiadamy na wyłączność własny park maszynowy. Dzięki temu producent OWD TECH jest w stanie skrupulatnie weryfikować jakość poszczególnych komponentów. Stoimy na straży właśnie takich wartości. Jesteśmy wręcz przekonani, że nie znajdą Państwo lepszej oferty. Produkcja świetlików dachowych oraz wielu innych elementów to nie tylko nasza praca, ale również i największa pasja.

Zadzwoń – nasi inżynierowie odpowiedzą na każde Twoje pytanie

+48 513 528 235

OWD TECH to zaufany producent

Jako firma OWD TECH możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem. W reprezentowanej przez nas branży działamy przecież już od ponad dwóch dekad. Tak spektakularny staż umożliwia nam dokładne rozpoznanie wszystkich potrzeb i oczekiwań partnerów biznesowych. Renomowany producent klap dymowych, wyłazów dachowych oraz świetlików musi przecież stanowić synonim doskonałości. I to pod każdym względem! Proponowane na tej stronie wyroby spełniają nawet te najbardziej wygórowane standardy oraz wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Mogą Państwo nam zaufać. OWD TECH posiada na swoim koncie tysiące zrealizowanych projektów i tyle samo pozytywnych komentarzy, wystawianych przez dotychczasowych Klientów. Staramy się udowodnić, że producent wyłazów dachowych czy różnego rodzaju świetlików dachowych jest w stanie zaproponować partnerom biznesowym niezwykle konkurencyjną ofertę. U nas przystępna cena idzie w parze z pierwszorzędną jakością oraz funkcjonalnością komponentów.

Opinie klientów

★★★★★

„Z przyjemnością pragnę podzielić się moją opinią na temat systemów doświetlających dostarczonych przez firmę OWD TECH do naszej hali produkcyjnej. Od momentu ich instalacji zauważyliśmy znaczącą poprawę jakości oświetlenia w całym obiekcie. Systemy te nie tylko znacząco zwiększyły naszą wydajność pracy dzięki lepszemu oświetleniu, ale także przyczyniły się do stworzenia przyjemniejszego środowiska pracy dla naszych pracowników.

Jestem pod wrażeniem zarówno jakości wykonania produktów, jak i profesjonalizmu zespołu OWD TECH, który doradzał nam w wyborze odpowiedniego rozwiązania oraz przeprowadził instalację. Dzięki temu inwestycja ta przyniosła nam szybki zwrot kosztów, a także przyczyniła się do poprawy standardów bezpieczeństwa w naszej firmie.”

★★★★★

„Chciałbym wyrazić moje pełne uznanie i zadowolenie z systemów przeciwpożarowych dostarczonych przez firmę OWD TECH do naszego centrum handlowego. Bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas priorytetem, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z renomowanym dostawcą, jakim jest OWD TECH.

Od momentu instalacji systemów przeciwpożarowych nasze centrum handlowe stało się znacznie bezpieczniejszym miejscem. Systemy te są niezwykle niezawodne, łatwe w obsłudze i szybko reagują na wszelkie zagrożenia. Co więcej, profesjonalizm i zaangażowanie zespołu OWD TECH w procesie doradztwa, wyboru odpowiedniego rozwiązania oraz instalacji były naprawdę godne podziwu.”

★★★★★

Z wielką satysfakcją pragnę podzielić się moją opinią na temat wyjść na dach dostarczonych przez firmę OWD TECH dla naszego nowo budowanego osiedla domków jednorodzinnych. Wybór tej firmy okazał się strzałem w dziesiątkę!

Wyjścia na dach od OWD TECH nie tylko świetnie komponują się z architekturą naszych domków, ale przede wszystkim są solidnie wykonane i gwarantują bezpieczny dostęp na dach. Dzięki nim mieszkańcy naszego osiedla mogą bez obaw korzystać z przestrzeni dachowej, czy to w celach konserwacyjnych, czy rekreacyjnych.

Szczególnie doceniamy profesjonalne doradztwo ze strony firmy OWD TECH, które pozwoliło nam wybrać rozwiązanie idealnie dopasowane do specyfiki naszego projektu. Jakość wykonania, estetyka oraz funkcjonalność dostarczonych wyjść na dach przekroczyły nasze oczekiwania.

Godziny Otwarcia

Pon. Pią. – 8:00 do 16:00 pm

Sobota – 08:00 do 12:00

Niedziela – Nieczynne

Dane Kontaktowe

1 maja 7e
42-674 Kopienica
woj. Śląskie,
powiat Tarnowskie Góry
Polska

Copyright © 2024 OWD TECH. All Rights Reserved.