Niezawodność i ergonomia to synonimy naszych świetlików dachowych

Celem świetlików dachowych jest dostarczenie sporych ilości naturalnego światła do pomieszczeń. Dzięki nowoczesnej technologii to zupełnie możliwe, aby czerpać prawdziwie jakościowe źródło oświetlenia bez żadnych kosztów za energię elektryczną. Popularność świetlików wynika właśnie z tego, że są one bezpośrednią odpowiedzią na bezustannie wzrastające ceny za prąd. Nie należy jednak zapominać o ich podstawowej zalecie. Są one bowiem ukłonem w stronę środowiska. To niezwykle ważne w dzisiejszych czasach. Warto więc dowiedzieć się o nich więcej, a także zastosować rozwiązania od producentów godnych zaufania, czyli takich jak OWD TECH.


Nasze świetliki dachowe to strzał w dziesiątkę. Oto dlaczego!

Świetliki dachowe od OWD TECH są konstrukcjami cechującymi się najwyższą trwałością i fenomenalnym działaniem oświetleniowym. Gromadzą one skutecznie duże ilości światła dziennego, aby w późniejszym etapie przekazać je do wnętrza pomieszczenia. To przez ekologię i niskie koszty eksploatacji świetliki są tak powszechnie stosowane. Znajdziesz u nas świetliki dachowe w wielu wersjach. Dzięki temu dostosowanie ich do konstrukcji dachu jest bardzo łatwe. Nasza technologia uwzględnia możliwość połączenia cech świetlików z funkcjami wyłazu dachowego. Warto także wspomnieć, że świetne właściwości termiczne świetlików usprawniają wentylację.


W naszej firmie podchodzimy indywidualnie do każdego zamówienia.
Gwarantujemy najwyższą jakość!

OWD TECH to rezultat długoletnich dociekań, jak zagwarantować Klientom najwyższą jakość produktów z uwzględnieniem atrakcyjnej ceny. Od wielu lat staramy się skutecznie rozwiązywać problem doświetlenia wielu miejsc, co przekłada się na niesłabnące zaufanie do naszej firmy. W tym wszystkim pomaga nam przede wszystkim fachowa kadra z wieloletnim doświadczeniem, na którą możesz liczyć na każdym etapie zamówienia. Nasze świetliki dachowe czekają na Ciebie. Koniecznie sprawdź naszą specjalną ofertą i wybierz z niej coś dla siebie. W razie pytań zachęcamy do kontaktu. Zapraszamy!