Do wejścia na dach potrzebny jest wyłaz. Dlaczego coraz więcej osób wybiera taką opcję?

W ciągu kilku lat zaobserwowaliśmy zwiększone zainteresowanie klientów oferowanymi przez nas wyłazami dachowymi. Dzieje się tak ponieważ coraz więcej osób przykłada uwagę do jednego z najważniejszych, jednak tak często pomijanych w dyskusjach, elementach, jakim jest dach. W przypadku kiedy chcemy ułatwić sobie na niego wejście, nie musimy już lecieć po drabinę! Wystarczy zamontować wyłazy dachowe, stanowiące bezpieczne i skuteczne rozwiązanie.

Dostosujemy się do potrzeb klienta! O naszych wyłazach dachowych

Firma OWD TECH służy pomocą w wielu kwestiach. Jedną z nich są wyłazy dachowe, o których moglibyśmy mówić godzinami! Dla Państwa informacji: słyniemy ze znakomitego i indywidualnego podejścia do potrzeb każdego klienta. Nasze wyłazy dachowe stworzone są z wielokomorowej płyty poliwęglanowej lub wielokomorowego panelu NRO B ROOF – zamocowane są one na aluminiowych profilach z uszczelkami. Przykładamy ogromną wagę do wybieranego przez nas materiału, łącząc ze sobą styl i funkcjonalność. Do standardowego wyposażenia naszego wyłazu dochodzi również rama aluminiowa ze stali nierdzewnej, uszczelka z gumy EPDM i sprężyny gazowe. Dzięki ostatniemu elementowi, z łatwością zamkniemy i otworzymy nasz wyłaz bez użycia szczególnej siły; mamy też pewność, że wyłaz nie zatrzaśnie się nam przed nosem – po otwarciu zostaje on w pozycji, która zapewnia przepływ powietrza i bezpośredni napływ światła słonecznego do pomieszczenia. Nasze wyłazy dachowe posiadają również klamkę zamykaną na klucz z zaczepem hakowym – taki system gwarantuje szczelność po zamknięciu wyłazu. Co do zjawisk atmosferycznych, wchodząca w skład całego przedmiotu podstawa z ocynkowanej stalowej blachy jest przystosowana do ociepleń. Dzięki takiemu doborowi materiałów mamy pewność, że nasi klienci będą zadowoleni w stu procentach.

Dla kogo wyłaz? Dla każdego, wedle uznania!

Najczęstszym argumentem, który ostatecznie zachęca klienta do zakupu wyłazu dachowego jest sprawa wejścia na dach. Obecnie wiele osób nie wyobraża sobie funkcjonowania w domu bez takiego wyjścia – brak wyłazu stanowi spore utrudnienie w czasie nieoczekiwanych wydarzeń, takich jak chociażby awaria komina czy tym podobne sprawy. Dodatkową funkcją wyłazów jest również dostarczanie większej ilości światła do domu. Jako renomowany producent zapewniany poprowadzenie Państwa przez wszystkie etapy zakupu – od doradztwa i pomiarów, po dostawę i montaż.