Czym naświetla dachowe różnią się od świetlików?

W kwestii oświetlenia pomieszczeń szeroki wybór sprawia, że z całą pewnością każdy znajdzie dla siebie najlepsze rozwiązanie. Tylko że zanim do niego dojdziemy, musimy się trochę napocić. Nasza firma szczerze pragnie ograniczyć trudy. Dlatego też oferujemy naświetla dachowe oraz świetliki tylko najwyższej jakości. Sztuczne światło jest tylko czymś zastępczym i to żadna tajemnica, że najlepiej czujemy się w naturalnych warunkach. To właśnie dlatego w obecnych czasach naświetla dachowe cieszą się takim uznaniem. W sklepie OWD TECH znajdziesz najlepszy wybór na rynku w niezwykle atrakcyjnych cenach.


Naświetla dachowe sprawdzą się w nieco innych miejscach

Naświetla dachowe są konstrukcjami, których istotą jest wpuszczenie dużych ilości światła dziennego do zamkniętych przestrzeni. Taką definicję stosuje się również w opisie świetlików dachowych, czy to sprawia, że to jedno i to samo? Choć to jedna rodzina, to odpowiedź brzmi: nie, nie do końca. Naświetla dachowe są trochę prostszymi konstrukcjami. Gwarantują one oczywiście świetne doświetlenie każdego miejsca, niemniej jednak w przypadku świetlików mówi się o większej funkcjonalności. Naświetli nie można otwierać, świetliki (na przykład kopułkowe) mogą zarazem pełnić funkcje wyłazów dachowych. Ale z całą pewnością nie można stwierdzić, że naświetla dachowe są w jakiś sposobów gorsze. Absolutnie nie! Po prostu nieco różnią się przeznaczeniem. Warto wiedzieć, że możliwe jest zamontowanie ich nawet na znacznie nachylonych dachach.


Szukasz tego, co najlepsze? Sprawdź ofertę naszej firmy OWD TECH!

Możemy zagwarantować Państwu naświetla dachowe najlepszej klasy. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu możemy przekuwać nasze słowa w czyn. W naszej branży działamy od ponad dwóch dekad, co sprawia, że zdążyliśmy sobie wyrobić idealny system współpracy, a także znamy naszą działalność od podszewki. Dbamy o to, aby ceny były zawsze konkurencyjne, ponieważ wychodzimy z założenia, że najwyższa jakość nie musi kosztować kroci. Koniecznie sprawdź naszą ofertę i zostań naszym partnerem biznesowym. Serdecznie zapraszamy!