Świetliki dachowe przemysłowe szyte na miarę. Sprawdź naszą ofertę!

Świetliki dachowe są cenione na całym świecie i trudno się temu dziwić. Z czego to wynika? Przede wszystkim z wysokiej funkcjonalności. Gwarantują one bowiem nie tylko fenomenalne oświetlenie pomieszczenia, ale także wentylację oraz niskie koszty eksploatacji. Tak, to wszystko może iść w szeregu, a świetliki dachowe przemysłowe od OWD TECH są tego najlepszym dowodem. Dla Ciebie możemy dopasować je do każdych warunków, niezależnie od tego, czy chodzi o dach płaski, czy ze spadkiem.


Nasze świetliki dachowe to mariaż solidności i świetnej estetyki. Przekonaj się!

Świetliki dachowe przemysłowe sprawiają, że dostęp do naturalnego światła jest możliwy nawet w wielkich halach magazynowych lub produkcyjnych. Pracowanie w niezbyt dobrze oświetlonym miejscu jest dla wszystkich uciążliwe i choć w tym celu wprowadza się np. światła LED, to niesie to za sobą często spore koszty użytkowania. Rachunki za prąd rosną sukcesywnie, dlatego też przedsiębiorcy szukają skutecznych sposobów na oszczędność. Nie da się ukryć, że człowiek najlepiej się czuje w naturalnym świetle. Z naszymi świetlikami dachowymi przemysłowymi jest to w pełni możliwe. Trzeba wiedzieć, że ta technologia pozwala na dużo lepsze światło, niż może zapewnić typowa żarówka o mocy na przykład 60 W, co potwierdza ergonomię.


W OWD TECH masz gwarancję ze wszech miar najwyższej jakości.

Postaw na najlepsze świetliki na rynku!


W naszej firmie masz gwarancje, że finalny produkt, który od nas otrzymasz, będzie wykonany z materiałów pierwszorzędnej klasy. OWD TECH profesjonalnie zajmuje się produkcją świetlików dachowych i wyłazów. Dzięki własnemu parkowi maszynowemu możemy czuwać nad najmniejszym szczegółem, oferując przy tym dostarczenie asortymentu tak szybko, jak to tylko możliwe. Nie jest żadną tajemnicą, że w to w naturalnym anturażu funkcjonujemy najlepiej. Wysoką jakość potwierdzają certyfikaty. W naszej ocenie to najlepszy gwarant profesjonalizmu. Zaufaj nam i wprowadź do swojego miejsca pracy trochę naturalnego światła. Z nami to będzie proste!